Francja, 1/4 franka, 1803/1804 (AN 12)
Zakończenie: 06-07-2023 22:16:20
371821
Opis: | Francja - Napoleon (konsul) 1799–1804 (L’an 8–12), 1/4 franka, 1803/1804 (AN 12), Paryż |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Gadoury 342 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 50