Austria, talar, 1623
Zakończenie: 06-07-2023 22:14:00
Austria, talar, 1623
372203
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron (1619–1653), talar, 1623, Salzburg, Aw: Kapelusz z chwostami, poniżej krzyż oraz tarcze herbowe, PARIS D G ARCHIEPS SAL S A L, Rw: Święty Rupert siedzący na tronie, legenda SANCTVS RVDBERTVS EPS SALISB 1623 |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.71 g, patyna |
Literatura: | Davenport 3497, Probszt 1193, Zöttl 1465 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 72