Antyle Holenderskie, 1/10 guldena, 1960
Zakończenie: 06-07-2023 22:10:00
371825
Opis: | Antyle Holenderskie - Juliana (1952–1980), 1/10 guldena, 1960, Utrecht |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 640, patyna |
Literatura: | KM 3 |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 44