Śląsk, 3 krajcary, 1634 HR
Zakończenie: 06-07-2023 22:02:00
Śląsk, 3 krajcary, 1634 HR
372103
Opis: | Śląsk - Stany Śląskie - Ferdynand II (1619–1637), 3 krajcary, 1634 HR, Wrocław, EVAN SIL w legendzie awersu |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | E.-M. 579 (R), F.u.S. 256 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 39