Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1531
Zakończenie: 06-07-2023 21:57:20
372278
Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), szeląg, 1531, Królewiec, w legendzie awersu PRVSSIE |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | krążek podgięty, ciemna patyna |
Literatura: | Kop. 3760, Neumann 48, Slg. Marienburg 1136, Voss. 1328 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 29