Polska, grosz, 1578
Zakończenie: 06-07-2023 21:34:00
Polska, grosz, 1578
372000
Opis: | Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Gdańsk, grosz, 1578, Gdańsk, odmiana bez gwiazdki po GEDANENSIS, na awersie interpunkcja w formie kropek, na rewersie w formie gwiazdek |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | CNG 129, Gum-H. 789, Kop. 7432 (R2) |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 145