Pomorze Zachodnie, denar, XIV/XV w.
Zakończenie: 06-07-2023 21:24:40
369324
Opis: | Pomorze Zachodnie - Stargard- miasto, denar, XIV/XV w., Aw: Sześciopromienna gwiazda, w każdym kącie kulka w środku gwiazdy kulka, Rw: Trzy wieże |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 11.3 mm, 0.26 g |
Literatura: | Dbg-P. 238, Kop. 8501 (R3) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 37