Niemcy, denar jednostronny, XIV w.
Zakończenie: 06-07-2023 21:24:00
369327
Opis: | Niemcy - Meklemburgia - anonimowy władca, denar jednostronny, XIV w., Schematyczna brama (?), w świetle bramy hełm z pióropuszem |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 11.9 mm, 0.28 g |
Literatura: | Bahrfeldt Groß Zarnow 35b |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 34