Niemcy, denar jednostronny, XIV/XV w.
Zakończenie: 06-07-2023 21:23:40
369308
Opis: | Niemcy - Brandenburgia - Jodok z Moraw (1388–1411), denar jednostronny, XIV/XV w., Orzeł |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 11.2 mm, 0.27 g |
Literatura: | Bft B1 715, Dannenberg Denare 346B |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 57