Cesarstwo Rzymskie, follis, 327–328
Zakończenie: 06-07-2023 21:21:20
372170
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 327–328, Cyzicus, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: Brama obozowa z dwiema wieżami, u góry gwiazdka, PROVIDENTIAE AVGG, w odcinku SMKΓ |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 2.86 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 51 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 73