Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 263
Zakończenie: 06-07-2023 21:20:20
372167
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Postumus (260–269), antoninian, 263, Trewir, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C POSTVMVS P F AVG, Rw: Pax krocząca w lewo, trzymająca gałązkę oliwną i włócznię, PAX AVG |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro bilonowe, 3.02 g, patyna |
Literatura: | RIC 78 (Lugdunum), C. 220 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 38