Cesarstwo Rzymskie, sesterc, 231–235
Zakończenie: 06-07-2023 21:18:00
372156
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer (222–235), sesterc, 231–235, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis IMP ALEXANDER PIVS AVG, Rw: Stojąca w lewo Providentia, trzymająca kłosy nad modiusem i róg obfitości, po jej bokach litery S-C, PROVIDENTIA AVG |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 28.1 mm, 16.43 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 642 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 166