Polska, zestaw banknotów obiegowych PRL - banknoty polskie 1975–1996
Zakończenie: 06-07-2023 20:50:40
372457
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), zestaw banknotów obiegowych PRL - banknoty polskie 1975–1996, w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | całość w kartonowej książce z opisami, oprawa twarda, pięknie zachowane |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 203