Dewocjonalia, medalik religijny, XVIII w.

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 22:36:40

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 22:36:40
371007
Opis: Dewocjonalia, medalik religijny, XVIII w., Popiersie św. Piotra w prawo, SANCTVS - PETRVS APOSTOLVS, na stronie odwrotnej popiersie św. Pawła w lewo, SANCTVS PAVLVS AP - OSTOLVS oraz punca miejska Gdańska (?)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 38.5 x 50.8 mm, 34.76 g, na uszku i na łączniku punce 800, niewielkie spiłowanie na stronie odwrotnej

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 138