Polska, III Zjazd Odlewników Spółdzielczości Pracy, 1965

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 22:36:20

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 22:36:20
370874
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), III Zjazd Odlewników Spółdzielczości Pracy, 1965, Odlewnik lejący brąz w formę, z prawej BRĄZ DEKORACYJNY, na stronie odwrotnej III / ZJAZD / ODLEWNIKÓW / SPÓŁDZIELCZOŚCI / PRACY / KIELCE / 1965
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 35.6 x 45.2 mm, 46.32 g

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 50