Polska, Pracownie Konserwacji Zabytków, 1971

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 22:28:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 22:28:00
370972
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Pracownie Konserwacji Zabytków, 1971, Warszawa, Aw: Głowa kobiety w prawo, u góry głowa pochylonego mężczyzny, na środku dłoń z kapitelem, Rw: Litera PKZ na tle znaku zabytku, po bokach 1951 - 1971 / niżej PRACOWNIE / KONSERWACJI / ZABYTKÓW, projektował i wykonał Józef Markiewicz-Nieszcz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 55.0 x 53.3 mm, 96.71 g, nakład 1.500 sztuk
Literatura: MMP 71/399, Paszkowycz 34/71

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 38