Polska, Bolesław Prus, 1928

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 22:25:40
Polska, Bolesław Prus, 1928

Polska, Bolesław Prus, 1928

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 22:25:40
370871
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Bolesław Prus, 1928, Warszawa, Popersie w lewo, wyżej 1847 - 1912, niżej BOLESŁAW / PRVS, projektował Józef Aumiller
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 26.7 x 40.0 mm, 14.60 g
Literatura: Strzałkowski-Plakiety 26.a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 36