Niemcy, medal na pamiątkę śmierci burmistrza Christiana Matthiasa Schrödera, 1821

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 22:24:00

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 22:24:00
370902
Opis: Niemcy - Hamburg, medal na pamiątkę śmierci burmistrza Christiana Matthiasa Schrödera, 1821, Aw: Popiersie w prawo, niżej G. LOOS DIR. F KÖNIG FEC., CHRISTIAN MATTHIAS SCHRÖDER BÜRGERM. ZU HAMBURG, Rw: Herb z klejnotem, GEBOREN D. 30 IAN. 1742 GESTORBEN D. 6 IULY 1821
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 42.4 mm, 38.10 g, patyna, rysy
Literatura: Gaedechens 2036

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 41