Polska, półgrosz koronny, bez daty (1407)

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:40:20

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:40:20
371142
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz koronny, bez daty (1407), Kraków, Aw: Korona, pod nią +, legenda, Rw: Orzeł, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 21.5 mm, 1.43 g, rzadki typ monety, patyna
Literatura: Frynas P.16.1.12, Pawlikowski VIII.1.1 (BR)

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 95