wydawnictwa polskie, Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnai..

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:17:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:17:20
371084
Opis: wydawnictwa polskie, Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, vol. I-V, St. Petersburg-Kraków 1871–1916 (reprint wydany w Grazu w 1957), przedruk wydania z lat 1871–1916
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa twarda, razem 3 woluminy w osobnych oprawach, każdy w kartonowym etui, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 127