wydawnictwa polskie, Znamierowski Alfred – Stworzony do chwały, Warszawa 1995, ISBN 8371150555

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:16:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:16:20
371066
Opis: wydawnictwa polskie, Znamierowski Alfred – Stworzony do chwały, Warszawa 1995, ISBN 8371150555
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 299 stron formatu ok. A4, twarda oprawa z obwolutą, minimalnie podniszczona obwoluta. Dzieło wydane w 700. rocznicę ustanowienia ORŁA BIAŁEGO jako znaku Państwa Polskiego. Bogato ilustrowana pozycja, odnosząca się do motywów orła występujących w historii Polski. Na licznych barwnych fotografiach przedstawiono m.in. orły do nakryć głowy (czaka, czapki, hełmy itd.) oraz ordery, medale i odznaczenia - państwowe i wojskowe.

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 31