wydawnictwa zagraniczne, zestaw 3 ksiązek

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:11:00

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:11:00
369936
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 3 ksiązek, w skład zestawu wchodzi: 1) Щукина Е. С. – Медальерное искусство в России XVIII века, Ленинград 1962, 128 stron formatu ok, 21 x 26.5 cm, twarda oprawa z obwolutą 2) Неизданныя и ръдкия русския медали. Юлия Иверсена, Санктпетербургъ 1874 (reprint), 32 strony formatu A4, miękka oprawa, 3) Петрова Л. А. – <<Мегный век>> России, Художественная медь Урала 1730–1770, Москва 2004, ISBN 5890760823127 stron formatu A4, miękka oprawa, bogato ilustrowane
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 39