wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej, Warszawa 1974

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:06:40

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:06:40
371075
Opis: wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa - Medale Mennicy Państwowej, Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 156 stron formatu B5, miękka oprawa, ilustracje w tekście, katalog medali wybitych przez Mennicę Państwową w latach 1946–1968, pięknie zachowane

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 26