wydawnictwa zagraniczne, Рзаев Владимир – Медная монета Петра I, Москва 2013, ISBN 9785904792282

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:03:40

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:03:40
369924
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Рзаев Владимир – Медная монета Петра I, Москва 2013, ISBN 9785904792282
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 125 stron formatu A5, twarda oprawa, rysa na tyle okładki, bogato ilustrowany i bardzo szczegółowy katalog miedzianych monet Piotra I

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 39