wydawnictwa zagraniczne, Уздеников В. В. – Монеты России 1700 – 1917, Москва 2004, ISBN 1932525203,..

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:03:00

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:03:00
369916
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Уздеников В. В. – Монеты России 1700 – 1917, Москва 2004, ISBN 1932525203, wydanie 3. poprawione i uzupełnione
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 498 stron formatu B5, twarda oprawa, wgniecenie prawego górnego rogu okładki, pojedyncze zaznaczenia ołówkiem, bez szkody dla tekstu, bogato ilustrowany, słynny katalog monet autorstwa Uzdienikowa zwany "biblią" numizmatyki rosyjskiej.

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 86