wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:02:00

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:02:00
369930
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek, w skład zestawu wchodzi: 1) Федоров-Давидов Г. А. – Монеты Нижегородско Княжества, Москва 1989, ISBN 5211002776, 253 strony formatu ok. 17.5 x 22 cm, twarda oprawa 2) Федоров-Давидов Г. А. – Монеты Московской Руси, Москва 1981, 221 stron formatu ok. 17.5 x 22 cm, twarda oprawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 79