wydawnictwa zagraniczne, Beskrifning öfver J.F.H. Oldenburgs Samling af Svenska, Svenska Besittning..

Rozpoczęcie: 05-06-2023 18:00
Zakończenie: 15-06-2023 20:01:40

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2023 20:01:40
369923
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Beskrifning öfver J.F.H. Oldenburgs Samling af Svenska, Svenska Besittningarnes och Landtgrefven Fredriks (Konung Fredrik I) Hessiska Mynt, Stockholm 1883 - REPRINT
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 406 stron, twarda oprawa, wewnątrz exlibris Hansa Pfau, reprint katalogu monet szwedzkich, w tym monet bitych w Rydze, Elblągu, Rewalu i na Pomorzu, od średniowiecza po XIX wiek; na szczególną uwagę zasługuje dwutalarówka wybita w mennicy elbląskiej w 1628 roku (poz. 906)

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 74