akcesoria numizmatyczne, metalowa walizka na monety

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:47:20

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:47:20
368230
Opis: akcesoria numizmatyczne, metalowa walizka na monety, w środku czerwonych 8 tac na monety różnie dzielonych (różne rodzaje - część z nich uszkodzona)
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 55