Polska, Plakieta, 1936–1939

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:42:40
Polska, Plakieta, 1936–1939

Polska, Plakieta, 1936–1939

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:42:40
369189
Opis: Polska - XX w., Plakieta, 1936–1939, Lwów, Plakieta z Matką Bożą Ostrobramską, na stronie odwrotnej sygnatura J. SOPYŁŁO oraz Związku Katolickich Producentów Dewocjonaliów
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cyna lakierowana, 222 mm, 501.15 g, lekko gięty, rysy

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 50