Polska, 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:40:20

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:40:20
369259
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987, Warszawa, Aw: Okręt od rufy, przed nim tonący szwedzki okręt, z lewej okręt płynący w prawo, na dole 28 XI 1627 / BITW POD OLIWĄ, Rw: Popiersie 1/3 w lewo, AREND / DICKMANN / ADMIRAŁ / FLOTY / POLSKIEJ - 1572* / +1627, z prawej sygnatura PTAiN 1987 - BCH, projektował i wykonał Bohdan Chmielewski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.6 mm, 140.86 g, nakład 1.400 sztuk
Literatura: Górski 27, MMP 88/785, Paszkowycz 123/87

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 54