Polska, Mistrzostwa Świata w Dwuboju, 1969

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:34:40

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:34:40
369248
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Mistrzostwa Świata w Dwuboju, 1969, Warszawa, Aw: Wieniec laurowy i płatki śniegu, Rw: MISTRZOS- / TWA ŚWIATA / W DWUBOJU / ZAKOPANE / 1969, z lewej logo zawodów, niżej glob, z prawej kwadrat z pięcioma wgłębieniami, projektował Wacław Kowalik
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.3 x 59.3 mm, 180.51 g, nakład 200 sztuk, niewielkie uszkodzenie na rewersie
Literatura: MMP 69/256, Paszkowycz 19/69

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 37