Polska, medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:34:20

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:34:20
369514
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal na pamiątkę budowy Kopca Józefa Piłsudskiego, 1936, Warszawa, Aw: Stylizowane postacie z łopatami oraz Orzeł idący w lewo, z lewej sygnatura J.BANDURA; Rw: Na konturze Polski, gałązka z czterema liśćmi i łopata, z boków BUDOWA / KOPCA / JÓZEFA / PIŁSUD-SKIEGO / KRAKÓW / SOWINIEC / 1936, Obrzeże: Nabity numer 3444, projektował Jerzy Bandura
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 49.9 mm, 74.54 g
Literatura: Strzałkowski 789

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 26