Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:33:20

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:33:20
369516
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1918, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 50.6 x 50.8 mm, 27.39 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 81