Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Lądowanie na księżycu, 1969

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:33:00

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:33:00
369233
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Lądowanie na księżycu, 1969, Aw: Popiersia trzech astronautów lekko w lewo, LANDING ON THE MOON / E. ALDRIN, N. ARMSTRONG, M. COLLINS / 21.7.1969–3:56:20 MEZ, Rw: Ludzie na powierzchni księżyca, w tle glob ziemski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999.9, 14.95 g, patyna, stemple lustrzane

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 31