Francja, medal na pamiątkę narodzin Henryka V, 1820

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:30:40

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:30:40
369166
Opis: Francja - Ludwik XVIII (1815–1824), medal na pamiątkę narodzin Henryka V, 1820, Aw: Karolina Burbon-Sycylijska, leżąca na antycznym łożu, trzymająca w rękach małego Henryka, u góry promienie, DIEU NOUS - L'A - DONNE, w odcinku NOS COEURS ET NOS BRAS / SONT A LUI, Rw: Św. Michał Archanioł z mieczem i tarczą, stojący na Lucyferze ze sztyletem i pochodnią, leżącym na chmurach, 29 SEPT. - 1820, na dole sygnatura GAYRARD F.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 38.1 mm, 34.15 g, uderzenie na obrzeżu

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 55