Niemcy, 2 marki, 1898 E

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:17:00
Niemcy, 2 marki, 1898 E

Niemcy, 2 marki, 1898 E

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:17:00
369431
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Albert (1873–1902), 2 marki, 1898 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, uderzenie przy krawędzi
Literatura: AKS 170, Jaeger 124

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 30