Niemcy, 5 marek, 1906 G

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 22:13:40
Niemcy, 5 marek, 1906 G

Niemcy, 5 marek, 1906 G

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 22:13:40
369498
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907), 5 marek, 1906 G, Karlsruhe, wybite z okazji 50-lecia zaślubin księcia z Luizą Marią Elżbietą von Hohenzollern
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, pięknie zachowana moneta w dużym blaskiem menniczym
Literatura: AKS 158, Jaeger 35

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 26