Polska, lot 2 monet

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 21:31:20
Polska, lot 2 monet

Polska, lot 2 monet

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 21:31:20
369388
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835), lot 2 monet, Warszawa, 5 groszy polskich 1820 IB - Aleksander I (1801–1825) oraz 2 złote 1830 FH - Mikołaj I (1825–1855)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, na monecie o nominale 2 złote wyraźne rysy i uszkodzenia obrzeża
Literatura: Plage 116, 61

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 311