Polska, ort, 1624

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 21:21:00
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 21:21:00
369381
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka legendy PRV M
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin B24-III-1

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 243