Polska, denar, 1384–1386

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 21:12:40
Polska, denar, 1384–1386

Polska, denar, 1384–1386

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 21:12:40
369332
Opis: Polska - Jadwiga (1382–1399), denar, 1384–1386, Wschowa, Aw: Orzeł piastowski; Rw: Herb Andegawenów, nad nim litera h
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.5 mm, 0.18 g, krążek podgięty, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.15.1, Gum-H. 404, Gum-P. 493, Kop. 350 (R5), H-Cz. 5626 (R5)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 115