Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1935

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:52:00

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:52:00
369261
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Silver Certificate - Armed Forces for Europe and North Africa, 1 dolar, 1935, seria I 33749530 C, żółta pieczęć, podpisy Julian, Morgenthau
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: złamania, banknot po konserwacji
Literatura: Friedberg 2306

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 22