wydawnictwa polskie, Kokociński Lech - Pieniądz papierowy na ziemiach polskich, Paper money in ..

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:04:40

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:04:40
369538
Opis: wydawnictwa polskie, Kokociński Lech - Pieniądz papierowy na ziemiach polskich, Paper money in Poland, Warszawa 1996, wydanie I, ISBN 8390345951
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 208 stron, twarda oprawa w płótno z obwolutą, duży format, piękne kolorowe ilustracje oraz opis w języku polskim i angielskim

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 63