wydawnictwa zagraniczne, Cuhaj George S., Brandimore William – Standard Catalog of United States Pa..

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:03:20

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:03:20
369033
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Cuhaj George S., Brandimore William – Standard Catalog of United States Paper Money, Iola 2008, 27. wydanie, ISBN 9780896897076
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 421 stron formatu ok. 15 x 23 cm, miękka oprawa, na okładce nieaktualne naklejki biblioteczne, ilustrowany katalog amerykańskich banknotów, wraz z wycenami dla kilku stanów zachowania

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 78