wydawnictwa zagraniczne, Schöne Michael H. – Das Papiergeld in Der Freien Stadt Danzig 1920 bis 193..

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:03:00

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:03:00
369531
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Schöne Michael H. – Das Papiergeld in Der Freien Stadt Danzig 1920 bis 1939, Pirna 2003, brak ISBN, 2. wydanie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 206 stron formatu A4, miękka oprawa, bardzo szczegółowy ilustrowany katalog banknotów Wolnego Miasta Gdańska

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 144