wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Catalogue of Polish banknotes 1916–1994, Warsaw 2000, IS..

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:02:40

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:02:40
92324
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Catalogue of Polish banknotes 1916–1994, Warsaw 2000, ISBN 8391336190
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog poslkich banknotów, wydany w języku angielskim, dodatkowo w suplemencie znajdują się banknoty "Ober-Ostu" oraz Getta w Łodzi

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 49