wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, 3. wydan..

Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:02:20

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:02:20
92325
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, 3. wydanie, Warszawa 2005, ISBN 8391226166
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 546 stron formatu B5, twarda oprawa, kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakości, katalog uzupełniony o bony towarowe Pekao i Baltony

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 78