Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:01:20

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:01:20
369535
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy – Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom IV (1939–1945), Warszawa 2008, ISBN 9788392333234
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 264 stron, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 4. części największego zbioru banknotów polskich, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 97