Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:01:00

Cena wylicytowana: 6 200 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:01:00
369534
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy – Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom III (1919–1939), z wkładką do t. I, Warszawa 2005, ISBN 839133614X
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 264 stron, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 3. części największego zbioru banknotów polskich, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 6 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 122