Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:00:40

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:00:40
369533
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy – Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom II (1916–1923), Warszawa 2002, ISBN 8391336115
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 2. części największego zbioru banknotów polskich, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 98