Rozpoczęcie: 15-05-2023 18:00
Zakończenie: 25-05-2023 20:00:20

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 25-05-2023 20:00:20
369532
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy – Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom I (1794–1866), Warszawa 2000, ISBN 8391336107
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 282 strony, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich, pięknie zachowane

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 126